52. GODINE TAEKWONDO- a U REPUBLICI HRVATSKOJ

28.05.2020.

U želji za kontinuitetom obilježavanja začetaka taekwondoa u Hrvatskoj, predsjednik kluba „Novi Zagreb“, gdin Juraj Kralj, na vlastitu inicijativu pozvao je na polaganje vijenca povodom prve demonstracije taekwondo sporta i vještine, koja je postavljena na Trgu Svete Katarine. Polaganju vijenca nazočili su dopredsjednik Hrvatskog taekwondo saveza dr. Franjo Prot, predsjednik Zagrebačkog taekwondo saveza, dr.sc med. Danijel Bursać, dr. Dalibor Krpan oditor svjetske federacije, te ostali ostali sportaši koji su svojim radom tijekom minulih vremena doprinijeli statusu sporta koji danas uživa, a to su Zdravko Pičikin, Smiljan Čubelić, Andrej Majcen, Damir Novosel, te Marijan i Anđelko Vučenik.

Privatna inicijativa Juraja Kralja pozdravljena je od svih nazočnih te mu i mi ovim putem čestitamo.