34. BELGIAN OPEN 2013

Veliki uspjeh postigli su članovi zagrebačkih klubova u sastavu hrvatske reprezentacije koja je nastupila na prestižnom turniru A- klase, europske taekwondo unije Belgian open koji se održao u gradu Gentu 06/07. travnja 2013. godine.

U konkurenciji 31 zemlje sa 1332 natjecatelja medalje su osvojili:
Seniorke:
-62kg., 3.mj., Antonija Žeravica, „Orion“

Seniori
-74kg., 3.mj., Solenički Tin, „Susedgrad Sokol“
+87kg., 3.mj., Vedran Golec, „Jastreb“

Hrvatsku reprezentaciju činili su: Tomislav Karaula (Dubrava), Lana Čaktaš (Osvit), Filip Grgić, Marina Sumić, Stela Šimunić i Dean Šarčević (Metalac).

U ekipnom plasmanu Hrvatska je osvojila 3.mjesto.

Zapažen uspjeh postigli su zagrebački klubovi samostalnim nastupom:

Seniorka: - 49kg, 3.mj., Ana Pavlović, „Metalac“
Kadeti: -49kg, 3mj., Marko Samac, „Metalac“
Kadetkinje: -55kg, 1.mj., Barbara Maletić, „Škorpion“

OKUPLJANJE GRADSKIH SELEKCIJA

Pozivaju se članice ZTS-a da pošalju svoje perspektivne sportaše/ice na okupljanje selekcija ZTS –a, (seniori/ke, juniori/ke, kadeti/kinje i tehnika) koje će se održati 13. i 14.04.2013. godine.

Dom sportova, D-4:
Subota, 13.4. 2013.
SENIORI/KE - 10,00–12,00 sati.
TEHNIKA - 12,00–14,00 sati.

Nedjelja, 14.4.2013.
JUNIORI - 9,00–10,30 sati.
JUNIORKE - 10,30–12,00 sati.

Sportski centar, Palmotićeva 22:
Nedjelja, 14.4.2013.
KADETI - 9,00–10,30 sati.
KADETKINJE - 10,30–12,00 sati.

Treningu mogu prisustvovati natjecatelji sa minimum 2. KUP-om (crveni pojas).
Osnovna oprema – dobok, fokuser, oklop, štitnici.

Voditelji treninga
Seniori: Ivica Klaić, 5. DAN
Juniori: Dejan Mesarov, 3. DAN
Tehnika: Vlado Ivček, 6. DAN
Kadeti: Azra Zukanović,  3. DAN

Prijave kandidata potrebno je dostaviti u kancelariju saveza do SRIJEDE, 10.04.2013. do 16,00 sati.

 

OBAVIJEST

Obaviještavamo Vas da će se za vrijeme proljetnih školskih praznika treninzi šire kadetske selekcije odvijati u redovnom terminu u dvorani IV Doma sportova. 

Ponedjeljak 25.03.2013. od 09,00 do 11,00 sati
Srijeda 27.03.2013. od 09,00 do 11,00 sati
Četvrtak 28.03 2013. od 09,00 do 11,00 sati

Molimo klubove da svoje natjecatelje šalju u što većem broju.
Sve informacije na broj telefona: 095/ 3232 332 (trenerica Azra Zukanović)

DUTCH OPEN

Eindhoven, Nizozemska 16.03.-17.03.2013.

Juniori:

-73 kg 3.mjesto Ivan Penava „Orion"

Seniori

-68kg 1.mjesto Filip Grgić „Metalac"

Seniorke

-57kg 3.mjesto Martina Zubčić „Dubrava"

-62kg 1.mjesto Marina Sumić „Metalac"

-67kg 3.mjesto Ana Znaor „Pantera"

-73kg 3.mjesto Lana Čaktaš "Osvit"

REGIONALNI SEMINAR ZA SUCE HTS-A

Pozivaju se suci za sportsku borbu Hrvatskog taekwondo saveza sa prebivalištem ili boravkom u Gradu Zagrebu da prisustvuju regionalnom seminaru za suce.

ORGANIZATOR: Hrvatski taekwondo savez
DOMAĆIN: Zagrebački taekwondo savez
MJESTO: Zagreb, Dom sportova (Dvorana 4)
VRIJEME: 23. Ožujak 2013 (subota)

docPOZIV

GERMANY OPEN REZULTATI

Red.br. Ime i prezime Klub Broj pobjeda Osvojeno mjesto
1. Anamarija Petrović Pantera
2. Helena Mrzljak Osvit 3
3. Ena Ćorić Dubrava 2
4. Matea Knežević Škorpion 2
5. Tena Marinović Metalac
6. Lucija Kruneš Feniks Vukomerec 2
7. Karla Krsnik Dubrava 2 3. mjesto
8. Ana Rezo Dubrava
9. Dijana Bizjak Osvit
10. Tamara Suša Metalac 1
11. Mislav Salopek Susedgrad Sokol
12. Domagoj Ivan Raič Jastreb 1
13. Marko Samac Metalac
14. Marko Maljković Osvit 2
15. Gabrijel Puklin Susedgrad Sokol 1
16. Antonio Divković Dubrava
17. Leon Bjažić Pantera
18. Mario Jukić Casper
19. Robert Rezo Dubrava 1
20. Hrvoje Šep Jastreb 1
21. Lovro Bengez Susedgrad Sokol

TRENING KADETA SPORTSKOG CENTRA ZAGREBAČKOG TAEKWONDO SAVEZA

Zagrebački taekwondo savez organizirao je 10.03.2013. u dvorani 4 Doma sportova okupljanje zagrebačke selekcije kadeta i kadetkinja. Na prvo okupljanje odazvalo se 140 najmlađih natjecatelja iz 11 zagrebačkih klubova. Treninzima je prisustvovao član Izvršnog odbora ZTS-a zadužen za razvoj taekwondo sporta u osnovnim školama, g. Zoran Kruneš.

Treninge je vodila trenerica ZTS-a, Azra Zukanović 3. Dan, koja je izrazila veliko zadovoljstvo prikazanom kvalitetom.

Nakon uspješno provedenih treninga odlučeno je da će se rad sa najtalentiranijima nastaviti u Domu sportova i sportskoj dvorani Palmotićeva.

7. FENIKS KUP

MJESTO
Sportska dvorana "Sutinska vrela", Podsusedski trg 14b, Zagreb

DATUM
16.03.2013.

ORGANIZATOR
Taekwondo klub "Feniks - Vukomerec"

ROK ZA PRIJAVE
srijeda, 13.03.2013. do 24:00 sati

docPOZIV

OKUPLJANJE KADETSKE SELEKCIJE

DATUM
10.03.2013.

MJESTO
Dom sportova, dvorana 4

SATNICA
Mlađi kadeti: 09,00 – 10,30 sati. (9 – 11 godina).
Mlađe kadetkinje: 10,30 – 12,00. (9 – 11 godina).
Kadeti: 12,00 – 13,30 sati
Kadetkinje: 13,30 – 15,00 sati.

Treningu mogu prisustvovati natjecatelji sa minimum 6 kup (zeleni pojas).

Osnovna oprema – dobok, bočica, fokuser, oklop,štitnici.

Prijave učesnika u kancelariju saveza do srijede 06.03.2013 do 16,00 sati.

Moguće su promijene satnice koje ovise o broju prijavljenih sportaša za trening.

Voditelj treninga – Azra Zukanović 3 dan.

GERMANY OPEN 2013

Selekcija Zagrebačkog taekwondo saveza koja će nastupiti na A-turniru „Germany open 2013“ u Hamburgu, 09-10.03.2013.

ŽENSKA  JUNIORSKA SELEKCIJA

Red.br. Ime i prezime Klub Kategorija
1. Anamarija Petrović Pantera -52kg
2. Helena Mrzljak Osvit -55kg
3. Ena Ćorić Dubrava -59kg
4. Matea Knežević Škorpion -59kg
5. Tena Marinović Metalac -46kg
6. Lucija Kruneš Feniks Vukomerec -55kg
7. Karla Krsnik Dubrava -63kg
8. Ana Rezo Dubrava -44kg
9. Dijana Bizjak Osvit -42kg
10. Tamara Suša Metalac -52kg


MUŠKA  JUNIORSKA  SELEKCIJA

Red.br. Ime i prezime Klub Kategorija
1. Mislav Salopek Susedgrad Sokol -45kg.
2. Ivan Domagoj Raić Jastreb -48kg
3. Marko Samac Metalac -48kg
4. Marko Maljković Osvit -55kg
5. Gabrijel Puklin Susedgrad Sokol -59kg
6. Antonio Divković Dubrava -59kg
7. Leon Bjažić Pantera -63kg
8. Mario Jukić Casper -63kg
9. Robert Rezo Dubrava -63kg
10. Hrvoje Šep Jastreb -68kg
11. Lovro Bengez Susedgrad Sokol +78kg

PREDSTAVLJENA INTERAKTIVNA KARTA ZAGREBA

Centar za istraživanje i razvoj športa (C.I.R.S.) nakon godine dana mukotrpnog rada, 11. veljače predstavio je Interaktivnu športsku kartu grada Zagreba. U ovom elektroničkom prikazu športova u gradu Zagrebu, implementiran je i naš sport. Klubovi koji su na vrijeme poslali svoje podatke moći će se pronaći na stranici SPORTIVA.hr

PRIPREME ZA POLAGANJE MAJSTORSKIH ZVANJA

Pripreme za polaganje majstorskih zvanja kandidata zagrebačkih klubova održavat će se u dvorani 4, Doma sportova, utorkom i četvrtkom u terminu od 17,00 – 19,00 sati.

Pripreme će započeti u utorak 08.01.2013. a trajat će do održavanja datuma polaganja ispita.

Pripreme vodi trener Vlado Ivček 6 Dan.