HRVATSKI TAEKWONDO SAVEZ PROGLASIO NAJBOLJE TRENERE ZA 2023. GODINU

22.12.2023.

Hrvatski taekwondo savez proglasio je najbolje trenere svih selekcija za 2023 godinu. Proglašenju su nazočili ugledni gosti: Ministrica turizma i sporta mr. sc Nikolina Brnjac, veleposlanik R. Koreje, Hong Sung Wook, direktor ureda za olimpijski program (HOO) Damir Šegota, predsjednik Sportskog saveza grada Zagreba, Vjekoslav Šafranić i drugi ugledni gosti. Prigodnim govorom prisutnima su se obratili predsjednik saveza A. Nobilo, dopredsjednik Dragan Primorac, i ministrica N. Brnjac, koji su čestitali na postignutim rezultatima i dodijelili priznanja. Među nagrađenim najviše je bilo trenera iz zagrebačkih klubova:

Rezultati dječaci:

• 1. Divijan Martin Kelava,(Medvedgrad)
  • 2. Hrvoje Bregeš,(Susedgrad-sokol)
  • 3. Tomislav Karaula,(Champion)
  • 4. Mladen Reinić,(Activ)
  • 5. Luka Horvat,(Dubrava)

Rezultati djevojčice:

• 6. Nives Ambruš,(Medvedgrad)
  • 7. Branimir Blečić,(Novi Zagreb)
  • 8. Ali Noghandoost,(Jastreb)
  • 9. Dominik Matleković,(Orion)

Nakon svečanog dijela programa, nastavilo se druženje trenera, sportskih djelatnika i uglednih gostiju.